12 безробітних знайшли роботу на сільськогосподарському підприємстві Золотоніщини

Новини

На території Золотоноші уже більше 20 років проводить свою господарську діяльність ПрАТ «Племінний завод-дослідне господарство «Золотоніське», яке входить до корпорації компанії груп «Лебединський насіннєвий завод». Підприємство займається змішаним сільськогосподарським виробництвом, зокрема вирощуванням гібридного соняшника, кукурудзи, сої та інших культур, а також розведенням ВРХ молочних порід.

Ukrainian English Russian

          Керівництво господарства разом з інвесторами працюють над покращенням економічного росту підприємства та піклується про своїх працівників, забезпечуючи їм гідні умови праці. На цей час, на підприємстві працює близько 100 осіб за професіями трактористи, водії, оператори машинного доїння, слюсарі-ремонтники, механіки, тваринники та інші.

«Потреба в кваліфікованих кадрах завжди є і неабияку допомогу у сприянні укомплектування вакансій надає служба зайнятості», - зазначає Леонід Трущенко – керівник господарства.

Таким чином, з початку року, за сприяння міськрайонного центру зайнятості 12 безробітних знайшли роботу на господарстві за професіями електромеханік, кухар, охоронник, тваринник, керуючий фермою, слюсар-ремонтник та інші.

Нещодавно було організовано ярмарок вакансій для цього роботодавця, на якому інспектор з кадрів Зінаїда Полякова надала детальну інформацію про вільні робочі місця  та розповіла про умови роботи на підприємстві, зокрема про забезпечення працівників гуртожитком, гарячим харчуванням та доставкою транспортом роботодавця в осінньо-зимовий час.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: