13 комунальних підприємств області перший квартал завершили прибутково

Новини

За інформацією Черкаської облради, у статистично-аналітичному матеріалі проаналізовано фінансові результати роботи обласних комунальних підприємств за І квартал 2020 року (цифровий аналіз фінансово-господарської діяльності проведено згідно з даними бухгалтерського та статистичного обліку, наданими безпосередньо комунальними підприємствами).

Ukrainian English Russian

Так, за підсумками І кварталу 2020 року отримано чистого доходу від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) на суму 92 млн 871 тис. грн, що на 8% більше проти минулого року. У результаті фінансово-господарської діяльності витрати комунальних підприємств склали 91 млн 693 тис. грн, що на 7 відсотків більше, ніж в минулому році.

Таким чином, загальний результат діяльності комунальних підприємств за звітний період є прибутковим.

Прибутково спрацювало 13 підприємств. Одержаний ними прибуток (до оподаткування) склав 1 млн 641 тис. грн, що на 814 тис. грн більше проти І кварталу 2019 року.

Натомість три комунальних підприємства отримали збитки: готельний комплекс «Дніпро» одержав збитків 349 тис. грн; Уманське і Звенигородське поліграфічні підприємства – відповідно 48,6 тис. грн. та 66 тис. грн.

Підприємствами сплачено податків до бюджетів усіх рівнів - 10 млн 153 тис. грн, що на 16 відсотків більше в порівнянні з таким же періодом минулого року. Із них до Державного бюджету сплачено 6 млн 376 тис. грн; обласного бюджету - 558 тис. грн.. та місцевого бюджету - 3 млн 219 тис. грн.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: