16 громад області змагаються за грантові кошти для створення ЦНАПів

Новини

Шістнадцять громад Черкащини подали заявки на участь у 3-му раунді Програми «ULEAD з Європою» щодо створення/модернізації центрів надання адміністративних послуг. Загалом участь у відборі беруть 326 громад України.

Ukrainian English Russian

Про результати відбору буде відомо після 28 лютого, інформують у Департаменті регіонального розвитку облдержадміністрації.

Весь цей час команда Департаменту та Черкаського центру розвитку місцевого самоврядування допомагала громадам, які виявили бажання створити ЦНАП у підготовці пакету документів та подачі заявок. Під час цього процесу проводили інформаційні сесії за участю представників Програми «U-LEAD з Європою», виїзди в громади та були на постійному зв’язку із тими, хто готував заявки.

-1Нагадаємо, за результатами 1 та 2 раунду Програми «U-LEAD з Європою» учасниками від нашої області вже стали 13 громад. До кінця цього року в них мають бути відкриті нові центри, де громадяни зможуть отримати адміністративні послуги в комфортних умовах та кваліфікованим персоналом. Що саме за допомогу від Програми «U-LEAD з Європою» отримають громади в 1 раунді можна дізнатися тут.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: