4 підприємства, де працюють люди з інвалідністю, одержали погодження на пільги

Новини

Представників чотирьох підприємств та організацій області, на яких працевлаштовані люди з інвалідністю, заслухали в ОДА та ухвалили рішення про одержання ними права на користування пільгами з оподаткування. Традиційно розглядали звернення під час регіональної комісії з питань надання державної допомоги підприємствам та громадським організаціям осіб із інвалідністю, інформують в ОДА.

Ukrainian English Russian

Засідання відбулось під керівництвом т.в.о. голови ОДА Тараса Висоцького.

Як зазначив Тарас Миколайович, важливо, аби отримані підприємствами та організаціями податкові пільги спрямовували на удосконалення й у цілому розвиток виробництв, поліпшення умов праці та рівня її оплати, збільшення кількості робочих місць для людей з інвалідністю.

Цього дня право на пільги одержали: Звенигородське учбово-виробниче підприємство Українського товариства сліпих, підприємство «Благодія-Центр» Черкаської міської громадської організації осіб із інвалідністю «Благодія», підприємство «ЛІЗ» обласного громадсько-соціального об’єднання «Асамблея інвалідів Черкащини» та Черкаська обласна організація Українського товариства глухих.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: