5-ступеневий контроль якості забезпечують при виробництві черкаських автівок «Богдан»

Промисловість

Процес виготовлення нового багатоцільового позашляховика «Богдан 2351» має п'ятиступеневий контроль якості, який запроваджено на підприємстві

Ukrainian English Russian

Про це сказав комерційний директор автоскладального заводу №2 компанії «Богдан Моторс» Ігор Осадчий під час презентації нового багатоцільового позашляховика «Богдан 2351».

 «Це, насамперед, кількаразовий контроль, реалізований на самому виробництві, це контроль з боку військового представництва, це випробування, це робота з експлуатантами», - повідомив він.

Нагадаємо, новий багатоцільовий позашляховик «Богдан 2351» презентували журналістам на автоскладальному заводі №2 компанії «Богдан Моторс» у Черкасах. Це уніфікований багатоцільовий позашляховик, який призначений замінити морально і технічно застарілий УАЗ на усіх без винятку ділянках армійської служби. Нова машина має більш потужний двигун потужністю 143 к/с, вищу максимальну швидкість та вантажопідйомність.

На перспективу, «Богдан 2351» - це готова платформа для перетворення на легкий автомобіль вогневої підтримки, з можливістю розвитку у модифікації для військових зв'язківців, саперів, радіаційної і хімічної розвідки та аеророзвідки, зазначають у прес-службі корпорації.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: