ПОРТАЛ

Про проект

Портал «Діловий регіон» – багатофункціональний діловий ресурс, що надає широкий спектр актуальної й корисної для бізнесу інформації та пропонує набір сервісів, які дають змогу діловій людині розвивати свою справу, розширювати коло клієнтів і партнерів, виходити на нові ринки. Портал містить можливості для надання інформації про підприємства й компанії та для презентації їхньої діяльності.

Основу інформаційного наповнення становлять матеріали на теми економіки, бізнесу та фінансів. Власні інформаційно-аналітичні продукти порталу можуть бути використані як інструменти для визначення інвестиційних перспектив, ухвалення ефективних бізнес-рішень та врегулювання системи управління ризиками.

Портал «Діловий регіон» орієнтований на представників бізнесу, влади, керівників і менеджерів, які розвивають свою справу і прагнуть бути в курсі ділового життя.

Місія порталу полягає у сприянні розвитку регіону і забезпеченні його стратегічних переваг у системі українського і світового господарства.

Головним стратегічним завданням порталу є забезпечення ефективної бізнес-комунікації між підприємствами, владою та громадськістю.

Основні цілі Порталу:

- забезпечення відвідувачів актуальною корисною інформацією про головні події ділового життя;

- просування регіону на внутрішньому і зовнішньому ринках;

- інформаційна підтримка та просування підприємств Черкащини;

- сприяння залученню інвестицій в економіку Черкаської області;

- сприяння підвищенню конкурентоздатності товарів та послуг, вироблених на Черкащині;

- сприяння бізнесу у пошуку партнерів та споживачів.