Агропідприємство виділило мільйон на ремонт шполянської дороги

Ukrainian English Russian

У Шполі завершується ремонт однієї з головних дорожніх артерій міста — вулиці Лебединської. Дорожники обіцяють, що вже до середини липня вона буде як новенька, - пише «Шполяночка».

Допомогло місту керівництво Групи компаній «ЛНЗ», зокрема, директор ПрАТ «Лебединський насіннєвий завод», депутат Черкаської обласної ради Анатолій Ткаченко.

— ГК «ЛНЗ» вже допомогла місту з однією дорогою — заасфальтували вулицю Артема. Наразі ми вже розпочали ремонт вулиці Лебединської. Ми розуміємо, що ця вулиця дуже важлива і для Шполи, і для всього району загалом, адже є основним шляхом на південь Шполянщини, — зауважує Анатолій Ткаченко.

Роботи на вулиці Лебединській розпочали два тижні тому. Як показали розрахунки, загалом необхідно відремонтувати близько 5 тис. м2 асфальтного покриття. Для її ремонту ГК «ЛНЗ» виділила понад мільйон гривень.

— Наразі використано вже майже половину суми, виділеної для асфальтування. Щоб завершити ремонт якомога швидше, дорожні бригади працюють щодня із 5-ої години ранку. Упоратися з усім збираємося до 15 липня, — прогнозує начальник філії «Шполянський райавтодор» Віктор Мадюдя.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: