Антикорупційні відомства не можуть дійти згоди щодо "Черкасиобленерго"

Новини

Одна з причин нашумілого конфлікту між НАБУ та САП криється в тому числі в справі щодо ПАТ "Черкасиобленерго". Директор НАБУ Артем Ситник звинуватив очільника САП Назара Холодницького в тому, що він не погоджує підозру по справі. Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури відреагував на звинувачення

Ukrainian English Russian

 У інтерв’ю "Дзеркалу тижня" Артем Ситник заявив, що підозри по справі з переуступки боргу приватній компанії за електроенергію, поставлену “Черкасиобленерго” промисловим споживачам, чекають підпису більше року, пише infomist.ck.ua.

Холодницький відреагував в інтерв’ю "Українській правді": – От я читаю в інтерв’ю Ситника, що, виявляється, вся вина на мені у справі по “Черкасиобленерго”. Я не погоджую підозру. А давайте поспілкуємося з процесуальним керівником. Він на останній нараді каже: “Я не готовий підписати”. І що робить НАБУ? Відразу вимагає від мене змінити прокурора. І не просто замінити, а й каже на якого саме, бо “він точно погодить”. Це як розуміти?

Зазначимо, що всеукраїнські ЗМІ вже неодноразового писали про відкритий конфлікт між двома антикорупційними відомствами.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: