Апеляційний суд підтвердив безпідставність завищення цін на продукти для черкаських дошкільнят

Новини

Судом апеляційної інстанції підтримано позицію прокуратури області та відхилено апеляційну скаргу одного з товариств м. Черкаси на рішення господарського суду Черкаської області. Ним визнано недійсними додаткові угоди про збільшення ціни на продукти харчування, які постачаються до закладів дошкільної освіти міста.

Ukrainian English Russian

Як результат, на користь департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради стягнуто понад 100 тисяч гривень.

Нагадаємо, що у 2017 році між департаментами економіки та розвитку, освіти і гуманітарної політики Черкаської міської ради та вказаним товариством укладено договір про постачання продуктів харчування.

У подальшому сторонами укладено 5 додаткових угод про збільшення ціни на окремі продукти, унаслідок чого їх вартість зросла більше ніж удвічі.

Враховуючи невідповідність вказаних правочинів вимогам чинного законодавства, прокуратурою пред’явлено до суду позовну заяву про визнання недійсними додаткових угод та повернення до бюджету коштів у сумі понад 100 тисяч гривень, зазначають у  прес-службі прокуратури Черкаської області.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: