Аудитори Черкащини забезпечили відшкодування втрат на понад 2,8 млн гривень

Фінанси

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області протягом січня-лютого 2020 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму понад 2,8 млн грн.

Ukrainian English Russian

За результатами проведених заходів державного фінансового контролю керівники місцевих органів влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій прийняли 14 управлінських рішень. Об’єкти контролю врахували і поінформували про впровадження 9 пропозицій, наданих їм за результатами державних фінансових аудитів.

Правоохоронним органам передано матеріали 3 заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато 2 досудових розслідування.

До підприємств, установ та організацій під час ревізій, в яких виявлені порушення, у 5 випадках застосовано заходи впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

За допущені порушення складено 24 протоколи про адміністративне правопорушення, 12 осіб притягнуто до дисциплінарної та матеріальної відповідальності, 1 посадову особу об’єкта контролю звільнено з посади.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: