Аудитори виявили порушень на понад 700 тис. грн у роботі навчальної установи

Фінанси

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області під час планової ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності державного професійно-технічного навчального закладу «Черкаський навчальний центр Міністерства аграрної політики та продовольства України» за період з 01.04.2013 по 30.06.2017 виявили фінансових порушень, що призвели до втрат, на суму понад 700 тис. грн

Ukrainian English Russian

Левову частку (94 %) склали порушення з нарахування оплати праці. Зокрема, на посаді директора закладу з грудня 2014 року перебувала особа, з якою уповноважений орган управління – Мінагрополітики України – не укладав контракту. Оплата праці директора проводилася на умовах контракту, який було укладено ще 2011 року із структурним підрозділом облдержадміністрації ОДА. Проте і в цьому контракті були передбачені неправомірні відповідно до законодавства умови оплати праці, зокрема оклад встановлено за завищеним тарифним розрядом.

Завищені розміри посадового окладу директора призвели до завищення посадових окладів заступників директора, завідувачів та головного бухгалтера. Загалом же навчальний центр зайво виплатив заробітної плати на суму понад 660 тис. грн.

Під час ревізії аудитори виявили порушення щодо використання державного майна та обліку операцій із надання платних послуг загалом на 41 тис. грн.

За допущені порушення на трьох посадових осіб навчального центру складено протоколи про притягнення до адміністративної відповідальності.

Матеріали ревізії передано до прокуратури області.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: