«Азот» інвестує в оздоровлення працівників та їх дітей близько 1,2 млн. грн.

Ukrainian English Russian

На черкаському «Азоті», що входить до холдингу OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної хімії Group DF), розпочався сезон оздоровлення працівників підприємства.

Цього літа ПАТ «АЗОТ» забезпечить путівками на море близько 600 осіб. Днями до санаторію «Чайка», що в смт. Лазурне Херсонської області, вже прибула перша група виробничників з дітьми.

«Життя і здоров’я працівників – пріоритетні цінності нашого підприємства, задекларовані положеннями соціальної програми та Колективного договору. Незалежно від економічної ситуації в країні, спільно з профкомом товариства ми щороку піклуємося про організацію якісного й повноцінного відпочинку для виробничників та їхніх рідних. Вартість путівок традиційно є пільговою», – зазначає Віталій Скляров, Голова Правління ПАТ «АЗОТ».

У санаторії «Чайка» азотівці відпочивають третій рік поспіль. До їхніх послуг – комфортабельні номери, збалансоване санаторне харчування, басейн на території, обладнаний дитячий майданчик та футбольне поле. Окрім змістовного відпочинку, путівкою передбачено медичне обслуговування провідними фахівцями й безкоштовне проходження лікувальних процедур за призначенням, фітотерапії, масажу, кисневої, магнітно-лазерної терапії та ін.

«Ціни на путівки постійно зростають, однак ми докладаємо максимум зусиль, аби якомога більше виробничників змогли покращити стан свого здоров’я у комфортних умовах. Цього року на літній відпочинок буде спрямовано близько 1,2 мільйона гривень. Вартість однієї путівки на море складає 3500 гривень. Із них 1900 гривень профком сплачує за дорослого і 2150 гривень за дитину», – коментує Василь Іванов, голова профкому ПАТ «АЗОТ».

У санаторіях-профілакторіях Трускавця й Моршину з початку року оздоровилося 28 працівників ПАТ «АЗОТ».

У 2015 році на оздоровлення працівників Черкаський «Азот» OSTCHEM витратив близько 1,1 млн. грн. На морі тоді відпочило 595 осіб, з них – 139 дітей.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: