«Азот» виділив 600 тис. грн на оздоровлення дітей працівників заводу

ПАТ «АЗОТ» виділило 600 тисяч гривень та придбало 119 путівок для оздоровлення дітей співробітників черкаського «Азоту» під час літніх канікул.

Ukrainian English Russian

За результатами відбору, підприємством було обрано два табори для літнього відпочинку дітей – «Україна» та «Дахнівська Січ». Перебування у таборах включало в себе як проходження лікувальних процедур, так і розважально-ігрових заходів.

«Оздоровлення наших співробітників та членів їх сімей є одним із напрямків соціальної відповідальності підприємства та нашим беззаперечним пріоритетом. Підприємство протягом багатьох років поспіль щороку організовує подібні відпочинкові програми. Але у цьому році, на відміну від попередніх, ми не ставили жодних обмежень та придбали путівки для дітей всіх співробітників заводу, хто виявив бажання. До процесу вибору відпочинкових таборів були безпосередньо залучені співробітники, що допомогло нам організувати максимально комфортний відпочинок як з точки зору якості послуг, сервісу, так і розташування», – прокоментував Василь Іванов, голова профкому ПАТ «АЗОТ».

Проведення заходів соціальної відповідальності є одним з пріоритетних напрямів роботи підприємства поряд з виробництвом продукції. Окрім проведення соціальних програм для співробітників заводу, підприємство реалізує регіональні соціальні програми, дбає про розвиток міста, надає цільову благодійну допомогу.

Зокрема, до початку навчального року підприємство спрямувало понад 950 тисяч гривень на підготовку шкіл та дитячих садочків Черкас, що включало проведення ремонтів класних кімнат та допоміжних приміщень, закупівлю необхідного обладнання та іншого навчального інвентарю.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: