Банкіри розповіли, які авто найчастіше беруть в кредит черкащани

Авто

За 10 місяців 2018 року 90 автівок знайшли нових власників завдяки програмі автокредитування ПриватБанку. “Авто в розстрочку” – це можливість користуватися автомобілем уже сьогодні, при цьому виплачуючи вартість автомобіля щомісячно частинами.

Ukrainian English Russian

14 мільйонів гривень витратили черкащани на купівлю кредитних автівок, серед яких виявився навіть PORSCHE. Найпопулярнішою маркою кредитного авто несподівано виявився MERCEDES. Слідом за популярністю запитів на “Авто в розстрочку” йдуть SKODA, DAEWOO, HYUNDAI, NISSAN, зазначають у банківській установі.

“Для купівлі автомобіля досить обрати модель у дилера аба фізичної особи та внести аванс, - розповів  керівник Бізнесу споживчого кредитування Черкаського ГРУ ПриватБанку Володимир Ридван. - Рештою питань щодо купівлі та оформлення автомобіля займається банк. Програма передбачає кредитування автомобілів на термін до 7 років. Максимальна сума кредиту - 1 500 000 гривень. Мінімальний початковий внесок - 10 %. Якщо ж клієнт сплачує перший внесок у розмірі від 25%, то довідка про доходи не потрібна”.

ПриватБанк спільно з автосалонами пропонують особливі відсоткові ставки - від 0,01% до 13,2 % річних, залежно від терміну кредиту та розміру першого внеску. Важливо, що відсоткова ставка фіксована на увесь період кредиту.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: