Безробітні шполяни допомагають наводити лад у населених пунктах

Новини

Залучення до громадських та інших робіт тимчасового характеру – вдалий шлях тимчасового вирішення питань працевлаштування громадян. Учасники таких робіт отримують можливість набути практичного досвіду, встановити нові соціальні контакти, завдяки яким можна знайти постійну роботу

Ukrainian English Russian

Тривалий час співпрацює Шполянський районний центр зайнятості з сільськими та міською радами району у напрямку організації та проведення громадських робіт. Ці роботи дають позитивний результат як для безробітних, так і для населених пунктів, в котрих вони проживають. Адже завдяки проведенню громадських робіт у місті і селах району підтримуються чистота й порядок, розчищаються від порослі лісосмуги, утримуються в належному стані об’єкти соціальної сфери, розповіли порталу «Діловий регіон» у Шполянському РЦЗ.

Організація громадських робіт для надання допомоги сім’ям учасників АТО нині особливо актуальна, адже багато їх проживає в сільській місцевості і потребує підтримки в проведенні осінньо-польових  робіт. На часі – заготівля, порубка та складання  дров сім’ям військовослужбовців, що призвані у зону АТО, одиноких, малозабезпечених громадян та для опалення сільських будинків культури та сільських рад.

Посильну допомогу в даному напрямку було надано 10 сім’ям військовослужбовців, мобілізованих у зону АТО  по Буртівській, Лип’янській, Іскренській, Соболівській, Журавській та Лозуватській  сільських радах, місту Шпола - залучено 15 безробітних.    Робота у цьому напрямку продовжується.

 За 11 місяців 2017 року в громадських роботах та роботах тимчасового характеру взяли участь 22 учасники АТО, що перебувають на обліку в центрі зайнятості. Слід відмітити  плідну роботу Станіславчицької, Топильнянської, Іскренської сільських рад, КП «Благоустрій» Шполянської міської ради, ТОВ «ШЗЗЧ – Метровагонмаш», ТОВ «Шпола Агро- Індустрі» та СТОВ «Лан».

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: