Безробітні з Умані проходять навчання і мріють стати справжніми шеф-кухарями

Новини

Здавалося  б, працівники з досвідом роботи та великим багажем знань – мрія кожного роботодавця. Проте сьогодні людям віком від 45 років та старше важко на рівних конкурувати на ринку праці. Вважається, що вони вже не здатні швидко адаптуватись до нових умов, оскільки більшість професій стають автоматизованими та комп’ютеризованими.

Ukrainian English Russian

Служба зайнятості, починаючи  з 2013 року, пропонує своїм клієнтам таку послугу, як надання ваучерів для здобуття нових професійних навичок у пріоритетних галузях економіки, а також можливість самостійно вибрати форму і місце навчання.

Корисна інформація та індивідуальні консультації, надані фахівцями Уманського міського центру зайнятості про можливість здобуття додаткової професії, спонукали десять осіб з числа безробітних  пройти перепідготовку за професією «Кухар».

Отримавши ваучер, група майбутніх кухарів проходить професійне навчання в ТОВ «Навчальний центр «Інформаційне забезпечення бізнесу». Після завершення повного курсу навчання вони отримають документ державного зразка про присвоєння робітничої професії з відповідним розрядом.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: