Безробітного із Сагунівки, який навчається на кухаря, чекає робоче місце

Новини

Після закінчення школи не всі прагнуть навчатись у закладі вищої освіти. Дехто вирішує здобувати життєвий досвід та заробіток безпосередньо на роботі.

Ukrainian English Russian

Так було і у Павла – жителя с. Сагунівка Черкаського району, який звернувся до районної філії обласного центру зайнятості з метою пошуку роботи. У 19 років у молодого чоловіка вже був досвід роботи підсобником, прибиральником та помічником кухаря. До того ж, останнє місце роботи було позитивним досвідом, де хлопець відчув, що це саме його покликання.

На семінарі із загальних питань зайнятості серед усього спектру послуг служби зайнятості Павла зацікавило професійне навчання, адже він уже зрозумів, що освіта допоможе розвинути навички та самореалізуватися в обраній галузі.    

Державна служба зайнятості організовує безкоштовно професійне навчання зареєстрованих безробітних на замовлення роботодавця, для провадження підприємницької діяльності та самозайнятості з урахуванням побажань безробітних.

Проаналізувавши з кар’єрним радником актуальні та перспективні вакансії, Павло був направлений на навчання до Одеського центру професійно-технічної освіти за професією «Кухар», де навчається і по цей час.

«Щодня я переконуюсь, що не помилився у виборі професії. Навчальний процес проходить цікаво та змістовно, багато практичних занять. До того ж навчання підкріплюється потужною матеріально-технічною базою та кваліфікованими майстрами».

Довідково: За направлення Черкаської районної філії обласного центру зайнятості протягом 2019 року пройшли професійне навчання в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості 26 осіб, зокрема за такими професіями як «педикюрник», «електрогазозварник», «підприємницька діяльність», «озеленювач». Усі слухачі після закінчення навчання були успішно працевлаштовані.

Напередодні 2020 року у службі зайнятості стартував новий проєкт – Освітній портал державної служби зайнятості, на якому громадяни можуть проходити навчання, розвивати власні навички, а працівники служби – підвищувати професійну кваліфікацію.

 

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: