Безвідходне виробництво налагодили на Красногірському олійному заводі

Промисловість

За впровадження новітніх технологій у галузі переробки олійних культур Золоту медаль від Мінагрополітики було вручено засновнику ТОВ «Красногірський олійний завод» Віктору Полозову.

Ukrainian English Russian

– Наш завод відрізняється від інших підприємств галузі двома вагомими речами, – наголошує Віктор Олександрович. – Перша – це продукт, я би сказав, особливої якості. Той, хто скуштував нашої олії, не захоче ніякої іншої. Це – цілком натуральна олія, без будь-якої штучної екстракції. Витискати все до останньої краплини, при цьому застосовуючи високі температури й хімікати, ми категорично не будемо. Друга наша особливість – це застосування найновіших західних технологій переробки олійних культур. Наш завод – новітній, сучасний, повністю комп’ютеризований і автоматизований.

Виробництво на «Красногірському олійному заводі» – цілком безвідходне, пише procherk.info.

 Отримана на виробництві олія йде на експорт і на внутрішній ринок (у тому числі в бутильованому вигляді), макуха використовується як корм тваринам (сільгосппідприємство «Красногірське» Віктора Полозова утримує близько 500 голів ВРХ), а з лушпиння виробляють пелети для опалення.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: