БФ «Деликат» запрошує волонтерів приєднуватися до добрих справ

Фінансова допомога, соціальні пакети й моральна підтримка. Так уже другий рік поспіль Благодійний фонд «Деликат» підтримує черкаських пенсіонерів та тих містян, які мають складні життєві й фінансові обставини.

Ukrainian English Russian

Для цього щоразу збирають кошти у спеціальні скриньки на касах мережі магазинів «Деликат» і партнерів (ПП Діскант Р. В. і ПП Карпенко О. О., проводять відкритий відбір, розподілення і вручення коштів. Цього разу благодійникам удалося зібрати на потреби 15 нужденним, яким кошти необхідні на спеціалізоване лікування, проведення операцій чи інші речі, пише novadoba.com.ua.

– За останній період ми зібрали понад 30 тисяч гривень. Це – складний процес, адже нині літо, людей мало в місті, бо ж всі у відпустках, – наголосив голова благодійного фонду та генеральний директор мережі магазинів «Деликат» Денис Буря. – Проте ми дуже вдячні всім нашим покупцям за небайдужість і підтримку.

Черкащанка Галина Іванівна має складне онкозахворювання. Бореться із тяжким недугом уже протягом чотирьох років. Каже, це неймовірно виснажує, як фізично, так і матеріально. Лише за ці півроку жінці довелося пережити 7 курсів хімії.

– Один курс коштує від 6 тисяч гривень. А ще ж потребую і додаткових препаратів. Та ще й горе трапилося – у чоловіка теж виявили складне захворювання. Тож тепер лікуємося у двох, і коштів просимо удвох по людях і різних фондах. Спасибі «Деликату», що не відвернулися й допомогли, адже у дітей і родичів вже не залишилося ресурсів, – дякує за поміч жінка.

До всього, як зауважив Руслан Петрик, співвласник мережі магазинів «Деликат», у Благодійному фонді намагаються розширити спектр наявної допомоги, особливо людям похилого віку, яким, часом, потрібна допомога не лише грошова, а й у господарстві чи доставці продуктів. Для цього благодійники запрошують усіх охочих волонтерів, які мають годину на тиждень вільного часу, щоб допомогти самотнім стареньким.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: