Більше пів сотні черкащан поскаржилося на завищені цін на продукти та медичні маски

Споживчий ринок

Фахівці сектору контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області минулоріч розглянули 55 звернень громадян, що надійшли від фізичних осіб. З них більша частина стосувалася завищення цін на харчові продукти та засоби індивідуального захисту.

 

Ukrainian English Russian

За результатом перевірок у трьох випадках виявлені порушення щодо формування, встановлення та застосування державних регульованих цін та тарифів.

Як наслідок надано приписи щодо їх усунення, у двох випадках винесено рішення про застосування адміністративно-господарських санкцій.

У секторі контролю за регульованими цінами нагадують:  18 травня 2020 року запроваджено декларування зміни роздрібних цін  на товари, що мають істотну соціальну значущість та товарів протиепідемічного призначення, що необхідні для запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Декларування відбувається у разі підвищення ціни на 5 і більше відсотків. Інформація розміщується в Реєстрі роздрібних цін який являється у відкритому доступі.

Здійснюється щомісячний моніторинг аптечних закладів м. Черкас та  області за програмою «Доступні ліки». Проаналізовано більше 97,3 тисячі цін на 220 лікарських засобів, повідомили у ГУ Держпродспоживслужби в Черкаській області.

 

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: