Більше ста років праці вклала династія Гордіїв у розвиток тепличного комбінату

Сільське господарство

У домі Гордіїв сімейна скарбничка державних і місцевих нагород заповнена по вінця: медалі, ордени, грамоти, почесні знаки — ціла колекція. Подружжя Гордіїв, які своєю працею підняли Уманський тепличний комбінат на європейський рівень виробництва, що називається, «заслужені в квадраті»: обоє, і Микола Васильович, і Антоніна Миколаївна, удостоєні звання заслуженого працівника сільського господарства України

Ukrainian English Russian

Будувати тепличний комбінат в Умані почали на початку 1970-их років. Сюди прийшов працювати, а згодом і очолив його молодий агроном Микола Гордій. Це було перше в окрузі підприємство овочівництва закритого грунту, kray.ck.ua.

За цей час підприємство пройшло різні етапи становлення. Знаковим у житті колективу тепличників став 2002 рік — час другого народження підприємства. Повна реконструкція тепличної бази, освоєння голландських технологій, заснування власних торгових марок, отримання міжнародного сертифікату якості й безпеки продукції і вихід на європейський ринок.

На тепличному комбінаті ціла династія Гордіїв. Обидва сини стали колегами батьків у сімейному бізнесі й давно працюють разом: Віктор — заступник директора з економіки, Андрій, молодший — заступник в агрономічній сфері.

Спільний трудовий стаж родини Гордіїв на уманських теплицях — понад століття. Якщо точніше  - 114 років.