«Богдан» передав першу партію вантажівок підвищеної прохідності військовим

Промисловість

Чергова партія вантажівок підвищеної прохідності «Богдан 6317» відправилася до військ. Черкаський завод компанії «Богдан Моторс» передав машини представникам Міністерства оборони України у рамках виконання державного оборонного замовлення. Цього року «Богдан» планує передати понад 200 одиниць такої техніки.

 

Ukrainian English Russian

Загалом лінійка вантажівок «Богдан 6317» отримала позитивні відгуки експлуатантів. Як зазначив підполковник Володимир Кучеренко, начальник групи 1347 військового представництва Міністерства оборони України, наразі у військових є потреба у таких багатоцільових вантажівках. Нова якісна техніка на фронті заміщує собою стару радянську, зазначають у прес-службі корпорації.

«Богдан 6317» – сучасний багатоцільовий автомобіль, обладнаний потужним шестициліндровим дизельним двигуном з турбонаддувом Weichai Power, робочий об’єм якого становить 9,7 л, а потужність — 380 к.с. Використання цих двигунів дозволило українським автовиробникам значно покращити динамічні та експлуатаційні характеристики автомобілів, а також відмовитися від складових російського виробництва.

Вантажівка здатна розвивати швидкість до 85 км/год з вантажем в 11 тон і має запас ходу у 1447 км. Автомобіль може перевозити 50 осіб в обладнаному кузові, буксирувати транспортні причепи дорогами всіх категорій з твердим та ґрунтовим покриттям, а також бездоріжжі. На кожну машину надається 10 річна гарантія від виробника.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: