«Богдан» став партнером компанії-виробника спецтехніки

Промисловість

Корпорація «Богдан» стала виробничим партнером ТОВ «Спецтехноекспо», що є хабом з реалізації проектів з виготовлення спецтехніки для українського та у перспективі - закордонного ринків. «Спецтехноекспо» консолідує можливості з пошуку нових замовлень і ринків, а також виробничих партнерів для створення спеціальної техніки для пожежників, аграріїв, будівельників тощо.

 

Ukrainian English Russian

«Спецтехноекспо» зосередиться на задоволенні потреб внутрішнього та експортного ринків у техніці спеціального призначення. Об’єднання виробничих та інтелектуальних можливостей дозволить оперативно та в повному обсязі задовольняти потреби в спецтехніці з боку споживачів у державному і приватному секторах.

 «Богдан» як один із виробничих партнерів компанії надаватиме свій інтелектуальний потенціал та технологічні можливості для реалізації спільних проектів. До них також приєднуватимуться інші підприємства машинобудівної галузі.

Наразі «Спецтехноекспо» реалізує проект з виробництва пожежної автодрабини. Його виробничими партнерами стали два потужні автозбиральні підприємства - Автоскладальний завод №2 ПАТ «Автомобільна Компанія «Богдан Моторс» і ТОВ ПК Пожмашина. Вони вирішили об’єднати свої виробничі та технологічні можливості у відповідь на високий попит на пожежну спецтехніку в нашій країні, більшість якої не оновлювалась десятиріччями.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: