Британський інженер налаштовував обладнання для черкаської випробувальної лабораторії

Новини

Змонтувати нове сучасне обладнання для випробувального центру ДП «Черкасистандартметрологія» приїхав сервісний інженер з Великобританії, представник компанії SDL Atlas, Гаррі Фентон

Ukrainian English Russian

Це перший в Україні пристрій  для визначення термічного опору та паропровідності матеріалів, який дозволить імітувати процеси теплообміну, що відбуваються на поверхні шкіри людини. Цей прилад використовуватимуть для дослідження текстильних виробів, спецодягу, одягу для дітей та військовослужбовців. Також у компанії SDL Atlas підприємство придбало сучасну універсальну лабораторну пральну машину, що має здатність перевіряти тканини на усадку.

Спеціаліст з Великобританії Гаррі Фентон позитивно оцінює підхід підприємства до оснащення лабораторії приладами європейського зразка.

«Випробувальний центр ДП «Черкасистандартметрологія» на шляху до євроінтеграції.  Обсяги та асортимент випробувань, що проводить випробувальна лабораторія легкої промисловості, залишають позитивне враження. Завжди приємно бачити коли до будь-якого завдання колектив проявляє  дійсно серйозний підхід. Особливо в даному випадку, коли мова йде про засоби індивідуального захисту людини», - зазначив він порталу "Діловий регіон".

Нагадуємо, що торік згідно з бюджетною програмою у результаті відкритих торгів ДП «Черкасистандартметрологія» освоїло 12 млн.грн. для закупівлі 14-ти одиниць випробувальних та вимірювальних пристроїв для своєї лабораторії.  Усі прилади відповідають європейським стандартам якості.

За словами провідного інженера випробувального центру Олени Юрченко, ДП «Черкасистандартметрологія» планує й надалі дооснащувати центр сучасною технікою. Наступною у черзі є закупівля розривної машини для текстильних виробів.

 

Останні новини

02 березня, 2021

01 березня, 2021

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: