Будівництво амбулаторій затримується через невиділені районами кошти

Будівництво. ЖКГ

У Черкаській ОДА провели зустріч з підрядниками та обговорили будівництво сільських амбулаторій.

Ukrainian English Russian

Про це інформують в прес-службі обласної державної адміністрації.

Згідно з повідомленням, на сьогодні в низці районів не передбачили субвенції з місцевих бюджетів обласному, у зв’язку із чим терміни здачі приміщень в експлуатацію затримуються. Ідеться про села Ладижинка Уманського району, Почапинці Лисянського району, Юрківка Звенигородського району, Сунки Смілянського району, Благодатне Золотоніського району, Медведівка Чигиринського району та ін. Питання фінансування вирішуватимуть на найближчих сесіях районних рад.

Наразі будівельні роботи завершують у амбулаторіях с. Набутів Корсунь-Шевченківського району та с. Дмитрушки Уманського району. Тож незабаром сюди закуплять медичне обладнання.

На стадії завершення будівельні роботи в  с. Вербівка Городищенського району, с. Благодатне Золотоніського району, с. Степанки та с. Будище Черкаського району, с. Бобриця та с. Степанці Канівського району, с. Медведівка Чигиринського району та с. Жаботин Камʼянського району.

Зазначимо, в області будують 21 амбулаторію загальної практики сімейної медицини. Згідно з договорами, що укладалися з підрядниками, роботи мали бути завершеними ще в березні-травні цього року.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: