“Будянський ярмарок” організовують на Чигиринщині

Медицина. Туризм

На Чигиринщині 23-24 вересня пройде традиційний фестиваль «Будянський ярмарок». На хуторі Буда його організовують вже більше десяти років

Ukrainian English Russian

«Разом з однодумцями ми започаткували це свято, щоб ділитися власними знаннями про те, як можна жити у гармонії з природою, бути здоровим завдяки їй і отримувати творчу енергію для власного росту і розвитку», – відзначає одна з ініціаторів фестивалю – господиня екосадиби «Ясний день» Тетяна Юрченко.

Цьогорічний фестиваль «Будянський ярмарок» поєднає тренування з тхеквондо, майстер-класи, мнемотехніку для дітей, музикування та різні лекції.

Зокрема, кращі майстри з Чигиринщини, Черкащини та інших регіонів навчатимуть гостей свята низці дивовижних вмінь: від розпису писанок та виготовлення народної ляльки  до створення власних зборів запашного трав’яного чаю та приготування вегетаріанських солодощів.

Також на фестивалі «Будянський ярмарок» на гостей чекають заняття з йоги, лаундж-зона, концертна програма і  традиційний ярмарок незвичайної продукції, виготовленої екопоселенцями та народними майстрами.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: