Частка продажу споживчих товарів вітчизняного виробництва в області торік становила 56,4%

Споживчий ринок

Через торгову мережу підприємств (юридичних осіб) області у 2019 році було продано споживчих товарів, які вироблені на території України, на суму 8550,9 млн.грн.

 

Ukrainian English Russian

Частка продажу споживчих товарів вітчизняного виробництва у структурі роздрібного товарообороту торгової мережі скоротилась порівняно з 2018 роком на 0,7 в. п. і становила 56,4%.

Частка продажу продовольчих товарів виробництва України становила 81,0%, непродовольчих – 42,5%.

Серед продовольчих товарів повністю вітчизняного виробництва було продано лише яйця, найбільше – молока та цукру (по 98,3%), масла вершкового та продуктів молочних пастоподібних (97,4%), напоїв слабоалкогольних (96,5%), найменше – свіжих овочів та фруктів (38,9%).

Серед непродовольчих товарів найбільше продано вугілля та деревини для опалення (99,4%), книг, газет та журналів (93,3%), лісоматеріалів та виробів будівельних дерев'яних (79,0%), бензину моторного (78,0%), найменше – апаратури побутового призначення для приймання, записування, відтворення звуку й зображення; комп’ютерів, периферійного устатковання, програмного забезпечення; автомобілів, деталей та приладдя для них (від 0,1% до 3,9%), інформує головне управління статистики у Черкаській області.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: