Через дорожній ремонт на 2 місяці перекриють рух греблею Канівської ГЕС

Транспорт і зв'язок

У Каневі з 12 квітня планують перекрити ділянку автодороги Н-02 /М-06/ — Кременець — Біла Церква — Ржищів — Канів — Софіївка для проведення капітального ремонту дорожнього покриття, узбіч, укосів, укріпних і водовідвідних споруд інспекторської автодороги лівобережної земляної греблі філії «Канівська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго».

Ukrainian English Russian

Про це інформують у прес-службі САД області.

Ремонтні роботи проводитимуть на так званій «бетонці», в напрямку села Софіївка Золотоніського району. На час їх проведення, рух по цій ділянці автодороги буде обмежено для усіх видів транспорту.

Канівська ГЕС є власником технологічної автодороги на греблі Канівської ГЕС, яка суміщається з автодорогою Н-02. Відповідно ремонтні роботи проводитимуться на замовлення Канівської ГЕС.

За інформацією підрядної організації, ремонтні роботи триватимуть 2 місяці. Об’їзд транзитного вантажного транспорту здійснюватиметься через Смілу, Золотоношу, Черкаси та Київську область. Рух транспорту місцевих жителів та рейсових автобусів на час проведення ремонтних робіт цієї ділянки здійснюватиметься в об’їзд по автодорозі Т-24-04 Канів-Ліпляве-Прохорівка-Домантове-/Н-08/.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: