Через неефективне управління ДП "Оризон-Навігація" погіршило свій фінансовий стан

Новини

Державний фінансовий аудит за період з 01.04.2016 по 30.09.2017 провели на ДП «Оризон-Навігація». При цьому фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області виявили низку порушень

Ukrainian English Russian

Підприємство входить до переліку об’єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави.

За досліджуваний період, здійснюючи прибуткову діяльність, підприємство мало резерви та можливості для значного покращення фінансових результатів. Однак невиконання умов договорів контрагентами (несвоєчасний переказ коштів за отримані товари, роботи, послуги) призвело до відволікання обігових коштів підприємства на суму майже 1,5 млн грн.

Через те, що умовами окремих договорів не визначено розміру штрафних санкцій за порушення строків розрахунків, ДП «Оризон-Навігація» втратило можливість нарахувати та стягнути штрафів на 74 тис. грн.

В обліку підприємства є дебіторська заборгованість боржників терміном понад 3 роки, які в судовому порядку визнані банкрутами, або перебувають на стадії ліквідації. Це може призвести до втрати активів на загальну суму понад 141 тис. грн.

Через невжиття керівництвом підприємства ефективних управлінських заходів із передачі державного майна в оренду підприємство не отримало доходів майже на 700 тис. грн. Крім того, на утримання приміщень, які не використовуються, витрачено понад 514 тис. грн.

За результатами аудиту було запропоновано перелік заходів, необхідних для підвищення ефективності управління коштами і майном ДП «Оризон-Навігація» та покращення його фінансових результатів.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: