Через нестачу робочих рук на Черкащині жінки опановують чоловічі професії

Новини

У наш час не кожна професія гарантує успішне працевлаштування, — нагадують у Черкаському районному центрі зайнятості. А якщо людина взагалі не має професії, тоді це питання ще більше ускладнюється. У такому випадку залишається довго та наполегливо шукати роботу, або ж скористатися можливістю здобути професію за сприяння служби зайнятості, яка користується підвищеним попитом на сучасному ринку праці.

Ukrainian English Russian

Задля підвищення конкурентоспроможності шукачів роботи та прискорення їх працевлаштування, а також забезпечення роботодавців регіону кваліфікованими кадрами, відповідно до їх потреб, безробітні мають можливість безкоштовно пройти професійне навчання, перенавчання або підвищення кваліфікації за затребуваними в економіці професіями, а також під конкретне замовлення роботодавців.

Своєю думкою поділилась директор Вергунівської загальноосвітньої школи Світлана Марченко: «Коли постала потреба в працівниках на посаду оператора котельні, вирішила скористатись послугами служби зайнятості та замовити навчання за цією професією осіб з числа безробітних. Звернувшись до фахівців районної філії з замовленням, одразу ж отримала результат».

На пропозицію пройти професійне підготовку погодилась мешканка села Вергуни Вікторія Яценко. Це стало для жінки чудовою нагодою здобути професію, оскільки професійної освіти Вікторія не має, та по закінченню отримати свідоцтво державного зразка про присвоєння робітничої кваліфікації 3 розряду.

Поки безробітна вивчає теоретичний курс в «Навчальному закладі «Черкаський навчально-курсовий комбінат» та проходить виробничу практику за обраною професією, її вже чекає гарантоване місце роботи, оскільки навчається під конкретне замовлення роботодавця.

Професійне навчання за професією «оператор котельні» тут організовано за сприяння обласної служби зайнятості. Група слухачів налічує 8 осіб з числа безробітних. Після закінчення курсу безробітні отримають гарантовану роботу в школах, садочках, лікарнях та інших комунальних закладах Черкаської області.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: