Черкасцям розкажуть про новації податкового та трудового законодавства

Актуально

12 вересня Черкаська ТПП запрошує на семінар-практикум “Літні новини від ДФС та Держпраці: аналізуємо та застосовуємо.”

Ukrainian English Russian

Доповідач - Світлана Дзюбак м. Київ.

Початок реєстрації: 10.30

Тривалість практикуму:11.00-16.30 [Кава-пауза: 12.40-13.10]

Програма:

1.    Заповнюємо нову форму Звіту з ЄСВ правильно. Новий звіт з ЄСВ уже за серпень : правила заповнення та подання, нові реквізити та строки. Суттєві зміни таблиці 5 та 6. Визначення кількості працівників на підприємстві ( різниця між штатною чисельністю працівників та середньообліковою кількістю штатних працівників) Відповідальність за правильність заповнення та подання форми № Д4.

2.    Особливості фінансової та податкової звітності за 9 місяців. Взаємозвязок фінансової звітності та декларації з податку на прибуток. Перенесення витрат поточного періоду до декларації майбутнього періоду. Внесення змін до Порядку подання фінансової звітності

3.    Нові роз’яснення від податківців про ПДВ.

4.    Роз’яснення ДФС про порядок відображення у податковому обліку з податку на прибуток і ПДВ операцій з безнадійної дебіторської заборгованості за зобов'язаннями, щодо яких минув строк позовної давності.

5.    Особливості та податкові наслідки оренди приміщення в підприємця в актах перевірки ДФС. Ризики співпраці з підприємцями.

6.    Захищаємось від штрафів і пені строками давності.

7.    Змінювали, змінюємо і будемо змінювати –ДФС про оновлений план-графік перевірок. Нові критерії відбору підприємств для перевірок.

8.    Перевіряємо розрахунки із зарплати: що перевірити в кадрових документах і обліковій політиці, розрахункові листки, премії, доплати за трудовим законодавством, середній заробіток, види , розмір та строки утримань, розрахунки з сумісниками . Помилки з актів перевірки Держпраці.

9.    Що загрожує за неналежне оформлення або втрату зарплатних і кадрових документів.

10.  Необхідність подорожніх листів, ТТН при відправці кур’єрською службою.

11.  Як працюватиме нова форма довідки про трудовий та страховий стаж.

12.  Директору економія - бухгалтеру штраф.

Запитання до викладача можна завчасно надіслати на e-mail: org@cci.neocm.com   

Місце проведення: конференц-зал (2-ий поверх) Черкаської ТПП, вул. Небесної Сотні, 105.

Додаткова інформація щодо умов участі, реєстрація учасників: 0472 33- 12- 81, моб. 067 470 88 12; e-mail: org@cci.neocm.com

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: