Черкащан навчали тонкощам агротуризму

Медицина. Туризм

Представники туристичного бізнесу регіону, зокрема власники зелених садиб, фахівці ОТГ та ті, хто тільки починає займатися сільським туризмом нещодавно вчилися розвивати сільський зелений туризм. Серію навчальних семінарів для них «Про зелений туризм» ініціював та провів Департамент регіонального розвитку ОДА в рамках регіональної  Програми розвитку туризму.

Ukrainian English Russian

Загалом було проведено 2 семінари, під час яких фахівець із розвитку туризму та засновник школи зеленого туризму Олександр Коваль розповідав учасникам як відкрити зелену садибу та просувати її, шукати партнерів та залучати туристів, в тому числі й за допомогою сучасних онлайн інструментів.

Протягом двох днів учасники семінарів мали можливість детально заглибитися в планування роботи сільської садиби, етапи взаємодії з туристами, SMM-кампанію зеленої садиби та оцінку її ефективності. А ще багато говорили про тенденції й практики розвитку сільського туризму в Україні та світі, інформують у Департаменті регіонального розвитку облдержадміністрації.

Як зазначив Олександр Коваль, відпочинок на селі здатний не лише задовольнити потреби у рекреації туристів, але й активізувати розвиток самого села. При правильному підході сільська садиба – це реальний бізнес для людей у селі, які можуть, займаючись ним, розвивати територію, а не виїжджати за кордон у пошуках роботи. 

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: