Черкащан запрошують позмагатися за гранти для сільського бізнесу від МХП

22 райони із 5-ти областей України цьогоріч братимуть участь у грантовому конкурсі «Село: Кроки до розвитку» від агроіндустріального холдингу МХП.

Ukrainian English Russian

85 переможців зможуть отримати по 50 тисяч гривень для створення власного бізнесу, пише dzvin.media.

 «Ми раді оголосити старт цьогорічного проекту «Село: Кроки до розвитку». Нам дуже подобаються результати минулорічних конкурсів. І ми пишаємося тим, що реалізовуємо проект разом з громадськими організаціями. Ми починали з однієї області, торік їх було дві, а в цьому році уже п’ять. Цьогоріч — це 22 райони. Основна ціль проекту — розвиток бізнес-ініціатив у сільській місцевості. Ми не хочемо, аби люди покидали села, намагаємося допомогти їм розвиватись, масштабувати власний бізнес та створювати новий. Аби люди не лише не виїжджали із сіл, а й навпаки, приїжджали і бачили в цьому перспективу»,— підкреслює Ксенія Прожогіна, директор департаменту управління персоналом і комунікацій МХП.

Усі проекти повинні мати дві складові — комерційну і соціальну.

 «На сайті МХП є положення про конкурс та форма заявки для участі. Достатньо її завантажити, роздрукувати, заповнити і подати на розгляд разом з бізнес-планом», - зазначає Анатолій Рекун, виконавчий директор ЧОГО «Ресурсний центр АНГО», партнер проекту в Черкаській області.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: