Черкащанка проводить онлайн-тренування з фітнесу з домашнім «інвентарем» замість тренажерів

Новини

Інструкторка з фітнесу, засновниця "FitnessHub KJ Cherkasy" Наталі Носенко каже, що їй, як і будь-якому тренеру, важко вдома “сидіти на місці”. Саме тому і виникла ідея проводити тренування в режимі онлайн.

 

Ukrainian English Russian

- Я не хотіла залишатися на карантині без улюбленої справи. Але для того, щоб щось робити мені потрібна мотивація, якою для мене стали мої клієнти. Вони мене підтримують, а я, у свою чергу, не дозволяю їм розслабитися і забути про тренування, - розповідає Наталі.

Деякі вправи інструкторка частково публікує у своїх соціальних мережах, тому їх можна виконувати коли кому зручно, а не під час самого онлайн-заняття. А особливість домашніх тренувань полягає у тому, що весь необхідний для цього інвентар кожен може знайти у своїй оселі, пише provce.ck.ua.

- Наприклад, у нас було тренування з рушником. Як виявилося, з ним можна зробити дуже корисні вправи для рук і верхньої частини спини. Пляшки з водою можуть замінити гантелі, а одного разу ми, навіть, проводили тренування з туалетним папером. Його зараз точно у всіх вдома вдосталь. Хоч, на перший погляд, це здається смішним і веселим, але насправді вправи виявилися дуже ефективними, - розповідає інструкторка.

Насправді, Наталі разом з командою розробили не просто домашні онлайн-тренування, а цілий проєкт, який називається “Час вдома”.

- Зі мною працюють ще два фахівці. Одна тренерка демонструє вправи переважно на вулиці, для тих, у кого є можливість займатися на свіжому повітрі. Також є медичний фахівець, терапевт-реабілітолог, який проводить консультації з різних питань. Кожного дня - нова тема. Наприклад, під час першого ефіру він розповідав про коронавірус: як він передається, як уберегти себе та як поводитися під час пандемії. Тобто, ми не лише проводимо тренування для тіла, а й розповідаємо, як використати час вдома з максимальною користю, наповнюємо наші ефіри інформацією, - каже Наталі. 

Інструкторка запевняє, що працювати вдома їй на радість, а чоловік і маленька донечка у всьому лише допомагають.

-  Інколи ми виконуємо вправи всією родиною, дитині з нами весело і цікаво бачити свою маму в зовсім іншій ролі, не такій, як вона звикла. Також ми на власному прикладі показуємо донечці, що спорт - це не тільки корисно, а ще й захопливо.

А у свій вільний від роботи час Наталі почала більше уваги приділяти приготуванню корисних страв.

- Оскільки я ще й дієтолог-нутріціолог, то завжди хотіла мати більше часу аби попрактикуватися у приготуванні корисних смаколиків. А зараз я їх не просто готую, а ще й фотографую та ділюся рецептами у своїх соціальних мережах, - розповідає Наталі.

Проте, інструкторка з фітнесу зізнається, що за залом все-таки сумує, а особливо за своїми чобітками.

- Мій основний напрямок роботи в спеціальних чобітках з пружинною конструкцією, а вони дуже шумлять і, на жаль, в квартирі з ними займатися не можу. Взагалі, всі сумують за залом і нашими заняттями, але всі також розуміють, що зараз краще перечекати вдома, - говорить Наталі Носенко.

 

Останні новини

01 червня, 2020

31 травня, 2020

30 травня, 2020

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: