Черкащанка шиє “веселі” медичні маски

Новини

Медичні маски власноруч виготовляє черкащанка Анна Мельник. За фахом жінка – кравчиня. На період карантину вирішила відкласти замовлення з пошиву одягу і зайнятися засобами індивідуального захисту. Для них обирає кольорові принти.

 

Ukrainian English Russian

Так, каже, хоче додати фарб у буденне життя, розповідає Суспільне.

Виготовляти маски жінка почала на вихідних. Каже, в аптеці їх нині не продають, тому доводиться шити власноруч. Вони для багаторазового користування, розповідає кравчина Анна Мельник: “Я взяла звичайну маску, в мене вона є. Я її заміряла. В принципі маски можуть бути і s, м, l різних розмірів, але стандартна 16 на 16 см”.

Ірина Бойко – одна із перших клієнток кравчині, яка прийшла придбати маску. Обравши ту, яка сподобалася, дівчина приміряє виріб:

Зробити такі маски – під силу кожному, каже Анна Мельник. Підійдуть будь-які підручні матеріали: “Її в принципі може виготовити будь-хто з любого еластичного матеріалу, який не сиплеться: біфлекс, неопрен, дайвінг. Якщо вдома є, можна шити ручним способом, вирізавши вушко. Вона така цікава, трикотажна, можна було б і марлю сюди покласти, отак виглядає”.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: