Черкащани отримали відзнаку за кращу експозицію на «Агро 2019»

Сільське господарство

На XXXI Міжнародній агропромисловій виставці «Агро 2019» в.о. Міністра аграрної політики та продовольства України Ольга Трофімцева відмітила експозицію Черкаської області як одну з найкращих та вручила диплом: «За високі досягнення в розвитку агропромислового комплексу області».

Ukrainian English Russian

Також днями в рамках виставки працівники Департаменту агропромислового розвитку Черкаської обласної державної адміністрації взяли участь у Міжнародному аграрному форумі «Агро 4.0».

Захід проходив у форматі дискусійних панелей, семінарів та тренінгів за ключовими напрямами: економічний, соціальний, екологічний та інноваційний.

Протягом трьох днів разом з керівництвом профільного міністерства українські аграрники обговорювали найактуальніші питання галузі.  Зокрема дискутували про концепцію розвитку аграрного сектору України, економічний та технологічний простір в АПК, розвиток систем точного землеробства, ефективну логістику, державну підтримку фермерських господарств, аграрну освіту, органічне виробництво, рибну галузь та багато іншого, повідомили у  Департаменті АПР Черкаської облдержадміністрації.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: