Черкащани отримають фінансову компенсацію за вимушене безробіття

Фінанси

На сьогодні більше 200 роботодавців Черкащини, які зупинили свою діяльність через введення карантинних обмежень, подали документи до служби зайнятості, аби їх працівники отримали компенсацію за період вимушеного безробіття.

Ukrainian English Russian

Понад 2 тисячі їхніх працівників, які вимушено не працювали під час карантину, отримають найближчим часом кошти. Це люди, які задіяні до роботи у галузях туризму, готельного бізнесу, освіти, лісництва, взуттєвого виробництва, видавництва газет, роздрібної торгівлі, постачання готових страв, стоматологічної практики, ремонту побутових виробів, обслуговування транспорту, пасажирських перевезень, виробництва меблів тощо.

Допомога встановлюється за кожну годину, на яку працівникові було скорочено тривалість робочого часу з розрахунку двох третин ставки (окладу), встановленої працівникові. Допомога з часткового безробіття за місяць не може перевищувати розмір мінімальної заробітної плати – 4 723 грн.

Найбільша кількість роботодавців, які першими подали документи, із Черкас, Смілянського та Монастирищенського районів. На сьогодні майже з усіх районів області подаються пакети документів на розгляд до Черкаського обласного центру зайнятості.

Необхідні документи для отримання матеріальної допомоги

Для отримання допомоги роботодавець повинен звернутися до центру зайнятості за місцем його реєстрації як платника єдиного внеску і подати чотири документи. Це заява на отримання допомоги в довільній формі, копія наказу із зазначенням дати початку зупинення чи скорочення діяльності, відомості про працівників, у яких виникло право на допомогу, довідка, видана ДПС про сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за останні шість місяців.

Водночас, наголошуємо, що роботодавець особисто відповідає за достовірність поданих документів та цільове використання коштів, зокрема, щодо їх переказу на рахунки працівників.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: