Черкащани пробиваються на ринок компослуг Рівного

Будівництво. ЖКГ

На тендер по прибиранню Рівного вперше прийшли нові учасники з бізнесу, яких не пустило до аукціону УЖКГ. Їм вдалося оскаржити таке рішення управління і вони націлені перемогти у тендері

Ukrainian English Russian

Виконавця робіт з очищення, оброблення та утримання в належному стані вулиць Управління житлово-комунального господарства Рівного (УЖКГ) шукає з грудня. І очевидно, вкотре зацікавлене, аби перемогу отримало своє комунальне підприємство – тобто ШЕУ. Стартова ціна – 62 мільйони 700 тисяч гривень, пише 4vlada.com.

Так, УЖКГ відхилило пропозиції і відповідно не допустило до аукціону черкаське підприємство «Свій Лад» та ФОП Олену Лисенко. Мотивували це сумнівами у наявності необхідної техніки у підприємств.

АМКУ визнав: пропозиції обох черкаських учасників відхилили неправомірно і зобов`язав УЖКГ скасувати рішення про відміну торгів. Таким чином обидва учасники візьмуть участь в аукціоні.

За словами керівника ГІ «За чесний тендер» Святослава Клічука,  уже зараз можна констатувати, що УЖКГ робило усе, аби не допустити «чужі» фірми, навіть всупереч закону.

«Але до черкащан теж виникають питання, чи немає змови між ними, чи не узгоджують вони свої дії, у нас виникли такі підозри, коли ми вивчили їх документацію», – додав він.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: