Черкащани придбали техніки на 29 млн грн, сплачуючи частинами

Споживчий ринок

Три весняних місяці черкащани купували товари, сплачуючи лише частину їх вартості. Таких купівель містяни зробили на 33,6 млн. грн. Що ж купували прихильники сервісу "Оплата частинами"?

Ukrainian English Russian

Найпопулярнішою виявилася техніка - побутова та цифрова, на яку черкащани витратили майже 29 млн. грн., що на 5,6 мільйона більше, ніж минулого року. Цьогорічний середній чек купівель збільшився майже на 30%.

Другий щабель за рейтингом зацікавленості черкащан посідають товари для краси з кількістю купівель на понад 1,8 млн. грн. А захопленість риболовлею містян підтверджує статистика оплат частинами з середнім чеком у 3,5 тисячі гривень.

Третє місце рейтингу, очікувано посіли товари для ремонту та благоустрою домівки. У порівнянні з торішніми даними, у весняний ремонт черкащани вклали більш як 800 тисяч гривень, що на 12% більше ніж у 2018 році.

Плануючи цьогорічні витрати, пам’ятайте, що існує сервіс, що оберігає від значних одноразових витрат і "розрахункових" стресів. Адже саме сервіс "Оплата частинами" дозволяє розбити основну суму покупки на декілька платежів. З його допомогою оплату будь-якої покупки можна розділити до 24 рівних частин, а для оформлення послуги потрібна лише кредитна картка ПриватБанку.

Оформити товар в "Оплату частинами" зовсім нескладно - вся процедура покупки займає лише кілька хвилин. Договором в такому випадку є чек з усіма необхідними реквізитами. Жодних документів - довідки про доходи, ІПН, паспорта і т. д. - надавати не потрібно.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: