Черкащани «взулися» на три мільйони грн, сплачуючи частинами

Новини

З початку року Черкащани придбали більш ніж 1000 пар взуття, сплативши за нього лише частину вартості. Загальна вартість взуттєвих купівель склала майже 3 млн грн.

Ukrainian English Russian

Таку статистику оприлюднив керівник проекту “Оплата частинами” ПриватБанку в Черкаській області Олександр Бут.

“У нашомі місті понад 300 магазинів надають змогу отримати нове взуття зараз, а платити за нього частинами, - розповідає Олександр Бут. -  Плануючи будь-які витрати, пам’ятайте, що існує сервіс, який оберігає від значних одноразових витрат і "розрахункових” стресів. Адже саме сервіс “Оплата частинами” дозволяє розбити основну суму покупки на декілька платежів. З його допомогою оплату будь-якої покупки можна розділити до 24 рівних частин, а для оформлення послуги потрібна лише кредитна картка ПриватБанку”.

Перелік торговельних точок, де клієнт має можливість оплатити товар частинами, можна дізнатися за посиланням chast.pb.ua. Загалом таких торговельних точок в Черкасах понад 800, а загалом по Черкаській області - понад 1500. Кожна з цих торговельних точок на касі та вхідній зоні має спеціальні розпізнавальні наліпки, що вказують на можливість сплати товару частинами.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: