Черкащани заходилися масово відключати стаціонарні телефони

Транспорт і зв'язок

В центрі обслуговування абонентів Черкаської філії “Укртелекому”, щоб отримати інформацію чи підключити або відключити послугу зв’язку, черги вишиковуються ще до відкриття установи. Адже у зв’язку з черговим подорожчанням люди масово відмовляються від дротових телефонів, повідомляє dzvin.media.

Ukrainian English Russian

Нагадаємо, з 1 січня вступили в силу нові граничні тарифи на загальнодоступні телекомунікаційні послуги, згідно з рішенням Нацкомісії з регулювання у сфері зв’язку та інформації. Нині місячна абонплата за стаціонарний телефон виросла для міських абонентів на 9% – з 49,8 гривень до 54,28 гривень за місяць, а для сільських на 19% – з 45,6 до тих же 54,28 грн. Зросли ціни і на послуги для користувачів інтернету.

Більше того, насправді тарифи підскочили набагато вище від вказаних Нацкомісією цифр. Так, для сіл Черкаської області плата за користування стаціонарним телефоном відтепер становить від 65,14 грн до 99 грн за місяць залежно від вибраного тарифного плану.

Що ж до послуг дротового інтернету, то тепер діють всього два тарифи: 150 та 195 гривень за місяць користування. При цьому якість надання послуг, м’яко кажучи, бажає бути кращою, а швидкість інтернету не дуже залежить від вибраного тарифу, пише видання.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: