Черкащани зможуть відстежувати рух тролейбусів через смартфони

Транспорт і зв'язок

Комунальним підприємством «Черкасиелектротранс» з 01 січня 2021 року введено в експлуатацію систему супутникового моніторингу електротранспорту. У 2019 році виконком ухвалив рішення щодо проведення конкурсу на організацію міської системи GPS-моніторингу, переможцем стала компанія ТОВ “Дозор Україна” – яка є розробником програмного забезпечення.

Ukrainian English Russian

Про це повідомив очільник КП Петро Кучер, пише dzvin.media.

Підприємство отримало повний доступ до програми «DozoR», а мешканці міста – до мобільного додатку DozoR City та його веб-версії http://city.dozor.tech.

Зручний і безкоштовний мобільний додаток DozoR City дозволяє кожному пасажиру в онлайн режимі через смартфон відстежувати місцезнаходження і фактичний час прибуття тролейбусів на всіх зупинках міста. Цей застосунок можна завантажити в Play Маркет або App Store.

Діюча програма дає інструменти для контролю отримання достовірної аналітики та оцінки ефективності маршрутизації міського транспорту і має наступні можливості:

– за будь-який обраний період часу відстежувати переміщення транспорту;

– будувати автоматичні звіти по невиконанню рейсів і графіків руху;

– контролювати перевищення швидкості, час зупинок і стоянок, робочий час водія;

– будувати звіт по пробігу,

– порівнювати планову та фактичну роботу кожного тролейбуса.

Наразі програмне забезпечення працює в тестовому режимі, спеціалісти КП «ЧЕТС» разом з представниками ТОВ «Дозор Україна» доопрацьовують і усувають недоліки.

На сьогодні основним завданням підприємства стоїть впровадження електронного квитка у тролейбусах міста, над чим ми, спільно з управлінням транспорту департаменту ЖКК, працюємо.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: