Черкащанин забруднював берег річки відходами зі свиноферми

Новини

Жашківським відділом Уманської місцевої прокуратури в ході реалізації представницьких повноважень встановлено, що житель одного з сіл Жашківського району, здійснюючи діяльність з утримання та розведення свиней на території домоволодіння за місцем свого проживання протягом березня-квітня 2019 року систематично здійснював злив відходів (гною та сечі) на ґрунтовий покрив берега р. Гірський Тікич.

Ukrainian English Russian

Таким чином він забруднив земельну ділянку площею 750 м2, допустивши викиди відходів в навколишнє середовище, що призвело до забруднення земельних ресурсів в результаті перевищення концентрацій показників ґрунту порівняно з фоновими пробами, що внаслідок великої кількості гельмінтів та потрапляння зараженого гною на відкритий ґрунт, створило небезпеку для довкілля та здоров’я людей, які мешкають поряд, чим заподіяв шкоду в розмірі понад 71 тис.грн.

На захист інтересів держави прокурором заявлено позов до винної особи про відшкодування шкоди, завданої внаслідок незаконного забруднення земельної ділянки, що створило небезпеку для довкілля та здоров’я людей.

Останні новини

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: