Черкащина – аутсайдер за показниками євроінтеграції областей

Новини

Експерти Центру “Нова Європа” у співпраці з Урядовим офісом координації європейської та євроатлантичної інтеграції створили “Євромапу України. Рейтинг європейської інтеграції областей”.

Ukrainian English Russian

Про це повідомляє “Європейська правда“.

Створена Євромапа України була, аби за допомогою розробленої методології виміряти рівень проникнення євроінтеграційних стандартів та практик у регіони України та зрозуміти, як на місцях використовують ті можливості, які відкриває для розвитку областей та їхніх мешканців процес європейської інтеграції. Крім цього, метою було привернення уваги місцевих можновладців до того, що європейська інтеграція – це не лише про діяльність центральних органів влади та Києва.

Для дослідження рейтингу європейської інтеграції областей були обрані дев’ять сфер: економічна інтеграція, інфраструктура, локальна демократія та підзвітність, освітня, наукова, культурна інтеграція, охорона здоров’я, енергетична та екологічна політика, гендерна рівність, комунікація євроінтеграції, ширше партнерство.

Лідером євроінтеграції стала Львівська область. Черкащина ж – в аутсайдерах.

Водночас. згідно з рейтингом, Черкащина ввійшла до трійки лідерів за рівнем приросту експорту товарів до країн ЄС.  Також у трійці – Кіровоградська та Львівська області.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: