Черкащина зміцнює партнерські зв’язки з Китаєм

Новини

У Черкаській торгово-промисловій палаті відбувся прийом делегації з КНР на чолі з президентом бізнес-клубу «Travelheart Enterpreneur Club» Ян Юньфенем. Організація об`єднує близько 5000 представників різних галузей економіки.

Ukrainian English Russian

Метою зустрічі було встановлення ділових зв’язків з українськими підприємствами, розширення інвестиційних та торговельних можливостей, пошук інвесторів/партнерів для створення спільних підприємств, імпорт українських товарів, зокрема, продуктів харчування. 16 представників китайських компаній - членів делегації, - зацікавлені у розвитку контактів з українськими партнерами.

Під час презентацій представників «Travelheart Enterpreneur Club» були озвучені  напрямки діяльності підприємств-учасників зустрічі та інвестиційні пропозиції. Черкаські компанії запропонували свої комерційні пропозиції, наукові розробки, окремо було презентовано широкі можливості розвитку туризму на Черкащині, розповіли порталу у Черкаській ТПП.

Під час прийому делегації китайських підприємців та проведення В2В зустрічей з членами Палати, першим віце-президентом ЧТПП Сергієм Корнієнком і президентом Travelheart Enterpreneur Club Ян Юньфенем підписано Угоду про співпрацю між Черкаською торгово-промисловою палатою і бізнес-асоціацією «Travelheart Enterpreneur Club» м. Пекін (КНР).

В рамках реалізації Угоди в Черкаській ТПП у червні ц. р. заплановано додаткові зустрічі та ділові перемовини президента Travelheart Enterpreneur Club Ян Юньфеня з українськими учасниками бізнес-зустрічі.

У наступні дні китайська делегація відвідала підприємства Черкащини – кондитерську фабрику «Меркурій», агрофірму «Маяк» та ознайомилась з видатними туристичними об'єктами регіону.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: