Черкаська ОДА на 11 місці в рейтингу виконання заходів по боротьбі з коронавірусом

Новини

Уряд склав рейтинг ОДА за виконанням заходів по боротьбі з епідемією коронавірусу. За результатами перевірки на основі сумарної оцінки виконання доручень Уряду та Прем’єр-міністра наша область набрала 22 бали з 35 можливих ледве не увійшла в першу десятку найкращих. Всі області оцінювалися за п’ятибальною шкалою по семи показниках, повідомляють в пресслужбі Черкаської ОДА.

 

Ukrainian English Russian

Кабінет Міністрів України здійснив перевірку обласних державних адміністрацій на предмет виконання рішень Уряду та Прем’єр-міністра України щодо запобігання поширенню на території України COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. Черкащина зберігає міцний середній результат.

Про це на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій повідомила заступник Міністра розвитку громад та територій Анна Коваленко. Вона зазначила, що за результатами перевірки на основі сумарної оцінки виконання доручень Уряду та Прем’єр-міністра було складено рейтинг облдержадміністрацій. Всі області оцінювалися за п’ятибальною шкалою по семи показниках.

Ці показники були розділені за двома великими напрямами: виконання доручень Уряду та виконання доручень Прем’єр-міністра. Зокрема, здійснювався моніторинг виконання таких рішень Уряду:

– дотримання режиму в’їзду-виїзду з областей;

– ситуація з забезпеченням обсервації;

– ситуація в лікарнях стосовно виплат зарплат;

– соціальний захист під час карантину.

Також здійснюється моніторинг виконання таких рішень Прем’єр-міністра:

– відповідність рішень місцевих комісій техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з рішенням Державної комісії та регіональних комісій ТЕБ та НС;

– організація та проведення дезінфекційних заходів в регіонах;

– забезпечення ПЛР тестування населення на коронавірус.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: