Черкаська ТЕЦ завершує ремонт і заміну трубопроводів

Будівництво. ЖКГ

Щоб вчасно розпочати опалювальний сезон та забезпечити будинки споживачів теплом Черкаська ТЕЦ здійснює активну підготовку теплового господарства до зими. Про це повідомляють у прес-службі підприємства.

Ukrainian English Russian

На сьогодні працівники станції проводять завершальні етапи ремонтних робіт по усуненню виявлених дефектів тепломережі за результатами гідровипробувань. Так, на ділянці по вул. Новопречистенській фахівцями, задля надійності теплопостачання під час опалювального сезону, замінено понад 15 метрів теплової мережі, що через зношеність вичерпала свій ресурс.

Водночас на ділянці, що знаходиться на перехресті вулиць Благовісна і Чорновола тепловики виконують підготовчі роботи для встановлення нових сучасних попередньо ізольованих труб. Всього заплановано замінити близько 40 метрів пошкодженого трубопроводу магістральної тепломережі.

Завершити всі ремонтні роботи заплановано до 8 жовтня. Після чого у будинках споживачів Черкаської ТЕЦ, де гаряче водопостачання було відсутнє впродовж проведення ремонтних робіт, гаряча вода знову з’явиться.

 

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: