ЧЕРКАСЬКА ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА ПАЛАТА

Компанії
Черкаська торгово-промислова палата
Ukrainian English Russian
Адреса: вул. Небесної Сотні, 105, м. Черкаси, 18002, Україна
Телефон: (+380 472) 36-08-60 
Факс: (+380 472) 36-08-59

E-mail: cci@cci.neocm.com 

Сайт: www.cci.neocm.com 

 

Черкаська торгово-промислова палата – один із потужних центрів ділової активності та бізнес-комунікацій у Черкаській області. За більш ніж 20 років діяльності Палата стала ефективним і компетентним діловим партнером багатьох підприємств, організацій, торгово-промислових палат, державних установ як в Україні, так і за кордоном.

Стратегічний напрямок діяльності – сприяння розвитку бізнесу підприємств - членів Черкаської ТПП та захист їхніх інтересів.

Від першої особи

Сергій Першин, президент Черкаської ТПП

Для нас дуже важливо тримати неупереджену позицію і бути голосом бізнесу, який працює в Україні, сплачує податки, створює робочі місця, допомагає розвитку економіки.

Один із основних напрямів діяльності – сприяння виходу черкаських підприємств на міжнародні ринки та надання підтримки. Спеціально для цього було створено Центр розвитку експорту. Тут можна отримати допомогу у пошуку ринків збуту та закордонних партнерів, різноманітні довідково-інформаційні послуги, пройти спеціальні навчання, доєднатися до бізнес-місій за кордон та отримати комплексну підтримку у налагодженні  міжнародної економічної співпраці.

У Палаті засвідчують документи, пов'язані зі здійсненням зовнішньоекономічної діяльності, надають послуги з експертизи, оцінки майна, здійснюють оформлення та видачу сертифікатів про походження товарів, організовують навчальні заходи з питань розвитку бізнесу, нетворкінг-заходи, тематичні круглі столи, b2b зустрічі тощо.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: