Черкаська ТПП підписала меморандум про співпрацю з китайською зовнішньоторгівельною корпорацією

Новини

27 жовтня у Китаї відбулася робоча зустріч представників Черкаської ТПП з Василем Безноско і Zhan Junfeng та групою представників зовнішньоторгівельної корпорації "Маутай групп" (Пекін, КНР) на чолі з президентом Chen Feng.

Ukrainian English Russian

Було обговорено ряд питань активізації українсько-китайського співробітництва в рамках ініціативи "Belt and Road Initiative", спільної організації двосторонніх міжнародних ділових заходів у наступному році за участі підприємств - членів Палати та розширення представницьких офісів Черкаської ТПП в КНР. Зауважимо, що у 2018 році відкрито представництво ТПП в Пекіні, а у 2019 році планується відкриття у Шанхаї і Янліні.

Окремо обговорено питання представлення українських компаній під час міжнародної виставки China Agriculture Hi-tech Fair (CAF, 5 - 9.11.2018 | Янлін, КНР).

В рамках зустрічі було підписано Меморандум про співробітництво між Черкаською ТПП та зовнішньоторгівельною корпорацією "Маутай групп" (Пекін, КНР) та зафіксовані символічні дружні привітання на банері корпорації.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: