Черкаське борошно поїде до Нігерії

Сільське господарство

Підприємство-експортер з Черкас ТОВ «Українська мукомельна компанія» планує здійснювати поставки борошна до Федеративної Республіки Нігерія

Ukrainian English Russian

Про це заявив гендиректор компанії Олександр Коротков, повідомляє agronews.ua з посиланням на  прес-службу ТОВ.

Він уточнив, що експорт борошна до цієї африканської країни передбачений планом співпраці між ТОВ «Українська мукомельна компанія» та одним з провідних гравців тамтешнього ринку продуктів харчування. Відповідний документ сторони підписали в ході попередніх переговорів.

«Делегація наших нігерійських партнерів відвідала Черкаси з метою проведення моніторингу виробничих потужностей та якості виготовленого борошна. Якість і безпечність нашої продукції повністю їх задовільнила, адже завжди відповідала найвищим міжнародним стандартам», – додав Олександр Коротков.

Подробиці та тривалість дії майбутнього договору поки що не оприлюднювались. Проте відомо, що власне підписання відбудеться наприкінці лютого нинішнього року під час урочистої церемонії в Женеві (Швейцарія).

Довідково:

Наразі ТОВ «Українська мукомельна компанія» є одним з найбільших вітчизняних експортерів пшеничного борошна з України та поставляє його на ринки понад двох десятків країн.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: